KROK PO KROKU
czyli jak wygląda współpraca z nami?

  1. Na pierwszym spotkaniu (zazwyczaj osobistym) wspólnie ustalamy cel, charakter, ogólną zawartość tworzonej strony internetowej, jej potencjalnych adresatów i jakie mają podjąć akcje po obejrzeniu naszej strony. Ustalamy cenę projektu.
  2. Na podstawie Państwa sugestii przygotowujemy pierwszą propozycję projektu graficznego witryny. Pracujemy nad projektem graficznym (poprawiamy, tworzymy nowy) do czasu akceptacji przez Państwa (czas trwania etapu - ok. tygodnia).
  3. Kompletowanie i przekazywanie nam materiałów do prezentacji na stronie - tekst, zdjęcia, dane itd. (czas trwania etapu ? bardzo zróżnicowany i od nas niezależny ;-).
  4. Ustalamy (telefonicznie lub osobiście) szczegółowo zawartość serwisu.
  5. Wykonujemy stronę - html, css, skrypty, bazy danych, grafika - cały czas w kontakcie z Państwem - poszczególne etapy rozwoju strony można obserwować na naszym serwerze w internecie (czas trwania od tygodnia do miesiąca w zależności od stopnia komplikacji projektu).
  6. Konfigurujemy serwer, rejestrujemy domenę - umieszczamy stronę internetową w sieci (czas trwania - dzień, dwa).
  7. Dodajemy stronę do wyszukiwarek internetowych, umieszczamy linki w katalogach.
  8. Rozliczamy się po skończonej pracy.

Podane powyżej czasy mają charakter bardzo orientacyjny - zdarza się, że tworzymy stronę w kilka dni a czasem w parę miesięcy - zazwyczaj najwięcej czasu zabiera zgromadzenie materiałów do strony.