SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE
co to znaczy?

Skuteczne strony internetowe to takie, z których się łatwo korzysta, przez co są często i chętnie odwiedzane przez internautów - potencjalnych klientów Państwa firmy.

Tworzone przez na strony są:

  • przyjazne dla użytkowników - łatwe w nawigacji, szybko można na nich odnaleźć potrzebne informacje; strony są przejrzyste i aktualne - podstawowe informacje są zawsze ?pod ręką?.
  • przyjazne dla wyszukiwarek internetowych - nasze strony przechodzą proces optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe, dzięki czemu zajmują wysokie pozycje w wyszukiwarkach (google.com, onet.pl itp...)
  • użyteczne niezależnie od używanego urządzenia, czy przeglądarki: komputer, smartfon, tablet, telewizor ? dopasowują się i poprawnie wyświetlają na różnych ekranach, w różnych systemach komputerowych.
  • zgodne ze standardami - czyli poprawne pod względem technicznym, zgodne z zaleceniami instytucji standaryzujących (W3C) - ma to wpływ zarówno na pozycję strony w wyszukiwarkach, jak i na dostępność i użyteczność serwisów.

Skuteczne strony powodują napływ nowych klientów i ułatwiają dostęp do oferty, informacji i promocji klientom aktualnym.